O spolku Do družstva

V družstevním bydlení vidíme budoucnost, proto rozvíjíme, propagujeme a popularizujeme novou družstevní výstavbu v ČR. S družstvy z minulého století má jejich moderní forma jen málo společného. Nová družstevní výstavba znamená, že každý jednotlivý projekt má své bytové družstvo. Jeho členové sami rozhodují o správě a směřování družstva, ale třeba také o převodu bytových jednotek do osobního vlastnictví ve chvíli, kdy je splacen úvěr na výstavbu.

Spolupracujeme s městy a soukromými subjekty a společně vyhledáváme nové příležitosti k výstavbě družstevních bytů. Členové spolku Do družstva mají letité zkušenosti z oblasti práva, vyznají se ve správě domů a v družstevní výstavbě jako takové. Zkušenosti z desítek úspěšných projektů rádi předáme dalším zájemcům o družstevní bydlení, soukromým subjektům i municipalitám.

Zaregistrujte se a získejte aktuální informace o družstevní výstavbě

Chcete mít aktuální informace o nových projektech družstevní bytové výstavby a dovědět se o aktuálních formách podpory bydlení? Zaregistrujte se prostřednictvím formuláře níže. Budeme vás informovat vždy, když získáme nějaké nové informace, které by vás mohly zajímat. Registrovaní členové platformy navíc získají u vybraných projektů družstevní výstavby slevu na členský poplatek při vstupu do družstva. Registrace je zcela zdarma a můžete se kdykoli odhlásit.